Späť

The Colorful Thoughts (blog)

The Colorful Thoughts (blog)

Milujem kávu. Patrím medzi tých ľudí, ktorí kávu mať cez deň nemusia, nebolí ma bez nej hlava, nevadí mi, keď ju nemám, no rada si ju cez deň dám, pretože mi chutí. Pri slove káva si predstavím relax. Či už pri dobrej knihe, časopise alebo nejakom článku, videu, filme. Ako každý vieme, káva je aj veľkým trendom. Kelímok v rukách je už doslova módnym doplnkom. Dávnejšie som si už všimla nejaké tie novinky a to napríklad Chai Latte. Vždy ma veľmi zaujímalo, ako takýto nápoj chutí, no málokde som ho u nás v meste videla.

Nedávno som sa však dopočula o chailatte.sk a hneď ma to zaujalo. Určite ma poznáte a viete, že ja rada skúšam nové veci, takže som bola veľmi rada, keď sa dohodla táto spolupráca. Tešila som sa na balíček ako malá, pretože som nevedela, čo v ňom bude. 

I love coffee and I like trying new things, so I try ChaiLatte.
Tea + milk = the best combination!


Domov mi  prišiel veľký balík, ktorý ma doslova prekvapil! Keď som ho otvorila, v krabici som našla dve balenia zmesi, dva už prichystané nápoje a jednu krásnu šálku! 

Prečítaj si celý blog od Nadi >>

 

Chailatte.sk si pre lepšie fungovanie ukladá súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich ukladaním súhlasíte. Viac informácií. NO DOBRE ;)