ChaiLatte

A tak trochu aj o mne. Volám sa Juraj Markovič a okrem toho, že pre vás prinášam lahodné Chai Latte na Slovensko, starám sa, aby ste ho vždy našli vo svojom obľúbenom podniku či doma.

Ako prišlo ChaiLatte na Slovensko

Chai Latte som prvý krát ochutnal v upršanom a chladnom Anglicku, keď som sa potreboval zahriať.

Zachutilo mi až tak, že som sa rozhodol zobrať si ho domov ako suvenír. Ale keďže veľmi chutilo aj našim návštevám, po pár týždňoch sa minulo a ja som bol postavený pred dilemu - kde tento skvelý nápoj zoženiem?

Ako prišlo ChaiLatte do podnikov

Po intenzívnom zamýšlaní sa, mi napadla iba jediná vec - priniesť Chai Latte na Slovensko a to nie len pre mňa, pre návštevy, ale pre všetkých.

Spolu s návštevami som ochutnal Chai od rôznych firiem, vybrali najchutnejšiu verziu od anglickej firmy Drink Me a objednal som prvú zásielku. A keďže som sa nápoju začal začal venovať serióznejšie a s láskou, ponúkol som produkt priamo do kaviarní, aby si ho mohli vychutnať aj ľudia, ktorí k nám na návštevy nechodia :)

Ako prišlo ChaiLatte k vám domov

Dlho bolo Chai Latte iba mojím koníčkom popri riadnom zamestnaní. Raz som si však povedal, že dve veci sa naraz poriadne robiť nedajú a tak som ukončil svoje dlhoročné pôsobenie v marketingu a začal sa venovať výhradne iba Chai Latte na Slovensku.

Chai Latte môžete nájsť v mnohých prevádzkach po celom Slovensku a navyše je spustený aj praktický e-shop, vďaka ktorému si dobrotu môžete objednať až domov.
Chailatte.sk si pre lepšie fungovanie ukladá súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich ukladaním súhlasíte. Viac informácií. NO DOBRE ;)